GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KADAR EVDEN EVE NAKLİYE

Ülkemizde evden eve nakliyat halkalı sektöründe yıllarını vermiş bir çok nakliyat şirketi mevcuttur. Kimisi 10 kimisi 15 kimisi 30 yılını vermiştir. hallkalı evden eve nakliyat bu alanda kendisini yıllardır bu sektöre adamıştır. Babadan oğla hatta dedelerden oğullara kadar bu meslek süregelmiştir. Firmamızın kuruluşu 1995 yıldır. halkalı nakliyat günümüze kadar evden eve nakliyat hizmet ile uğraşmıştır.

HALKALI NAKLİYAT; Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile halkalı evden eve nakliyat ev taşıma hizmetleri sunmuştur. Halkalı nakliyat Sigortalı, güvenli ve kaliteli halkalı da evden eve nakliye hizmeti veren firmamız her türlü taşıma hizmetinin altından kalkmıştır.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye kadar taşıyan evden eve nakliyat, günümüze gelindiğinde %100 referanslı bir halkalı ev taşıma şirketi olmuştur. Bu alanda göstermiş olduğu başarılar sayesinde günümüzde birçok nakliyat şirketi tarafından taktir ile karşılanmaktadır. Aynı zamanda firmamız her alanda olduğu gibi ofis ve eşya depolama alanında da kendisini ispatlamıştır.

Leave a Comment